067-526-96-93

Про нас

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська школа пілотів» організація, яка заснована в 1995 році.

Місія компанії — завоювання провідної позиції на авіаційному ринку Україні в галузі підготовки авіаційних фахівців для авіації загального призначення, створення і розвиток ринку приватної авіаційної техніки в Україну, надання населенню високоякісних послуг в авіаційних видах спорту і відпочинку.

Українська школа пілотів сертифікована Державною авіаційною службою України як експлуатант авіаційної техніки, організація з технічної експлуатації авіаційної техніки, навчальний заклад цивільної авіації з підготовки льотного складу та інженерно-технічного персоналу.

Українська школа пілотів протягом тривалого часу експлуатувала літаки «Вілга-35А, АН-2″. В даний час Українська школа пілотів експлуатує літаки Л-410УВП, учбово-терувальні литаки К-10 «СВІФТ» та вертольоти Robinson R44.

Загальна динаміка розвитку Українськлї школи пілотів була позитивною за останні 5 років, про що свідчить щорічне зростання обсягу реалізації і капітальні вкладення в авіаційну техніку.

Українська школа пілотів пропонує такі основні послуги на авіаційному ринку:

• підготовка приватних пілотів на літаках К-10 «СВІФТ»,  вертольотах Robinson R-44, планерах;

• підвищення кваліфікації льотного складу на ПС: К-10 «СВІФТ»,   Robinson R-44, планерах;

• парашутні стрибки для спортсменів-парашутистів з висоти 4200м;

• парашутні тандем-стрибки з інструктором для всіх бажаючих;

• послуги з обслуговування авіаційної техніки;

• підготовка комерційних пілотів в кооперації з іншими навчальними закладами за програмами, затвердженими Державіаслужбою Україні.